Topkapı Görüntüleri

Horon Evin den kurs alarak,  HEMŞİN – MAÇKA KADIN – MAÇKA – SÜRMENE SALLAMASI VE DİĞER YAKANIN HORONLARINI ÖĞRENME ŞANSINI YAKALAYABİLİRSİNİZ. TEMEL EĞİTİMDEN HEMEN SONRA -AKÇAABAT VE HOZANGEL GÖSTERİ DÜZENİNE GEÇİLMEKTEDİR….

Yanlış eğitim alarak gittikleri yerlerde Horonu layıkıyla oynayamayan kişi durumuna düşmeyin. Eğitimi, eğitmenleri ve kimsede olmayan sistemimizi inceleyin!. Garanti vermiyoruz, çünkü 15 dk da öğreneceğinizden eminiz. Ayrıca ; Kadıköy ve Topkapı’da 6 ayrı grubun neden hala bizimle 1, sene ,2 sene, 4, sene bizimle kalarak kurs almaya devam ettiğini araştırınız.

Her kaideyi bilen, {Giresun-Şebinkarahisar-Görele-Trabzon-Maçka-Rize) çok değerli sanatçımız ve eğitmenimiz Yunus Emre Kurt’un canlı kemençesiyle çalışmalarınızı yapacak, Karadeniz kültürünün özelliklerine ve güzelliklerine dalarak içinden çıkmak istemeyeceksiniz.

Adres tarifine ; http://horonevi.com/kadikoy-yakasi-calisma-salonumuz/ ulaşabilirsiniz.

Diğer kurs programlarımızı öğrenmek için :  Web sayfamızı inceleyiniz.

 Facebook’a girmeden etkinliklerimizi sitemizden takip edebilirsiniz.:

Lütfen unutmayın!…

Çok özel  arkadaş ve üyelerimizle;   muhabbetle, dostlukla, Horonla tek halka da bütünleşeceksiniz. Hiç bir dönemde, sadece öğrenmek yetmemiştir, asıl olan melodidir.  Onu güzel çalanı, güzel çalan yetmez, özel olanı bulacaksınız.  Ders aldığınız mekanda kendinizi özgür ve özel hissedecek, fırsat buldukça gelmek isteyecek, Horonu kendiniz için bir yaşam biçimi yapacaksınız. Eğer siz istiyorsanız ve azimliyseniz, süresi ne olursa olsun, biz çok kısa sürede hemde iyi oynayacak seviyeye geleceğinizi garanti veriyoruz. Orası, burasıdır ; Horon Evi & AsG