Kemençe Atölyesi

KADIKÖY KEMENÇE Atölyesi : HER CUMARTESİ  SAAT : 13.00-14.30 KADIKÖY KEMENÇE Atölyesi : HER SALI               SAAT : 18.00-19.30 Bütün videolar bir yerde, bizi yakından tanıyın (tıklayın) Kemençe Atölyesi haftada bir gün bir buçuk saat, ayda 4 kez 6 saat notalı olarak verilmektedir. Derslerimiz Kadıköy de […]

KADIKÖY KEMENÇE Atölyesi : HER CUMARTESİ  SAAT : 13.00-14.30
KADIKÖY KEMENÇE Atölyesi : HER SALI               SAAT : 18.00-19.30

Bütün videolar bir yerde, bizi yakından tanıyın (tıklayın)

Kemençe Atölyesi haftada bir gün bir buçuk saat, ayda 4 kez 6 saat notalı olarak verilmektedir. Derslerimiz Kadıköy de "Yunus Emre Kurt" ve  tarafından verilmektedir.

Eğitim gruplar halinde verilmektedir.  Her zaman kurslarımıza katılabilirsiniz. Doğal olarak bir Kemençe edinmeniz gerekmektedir. Eğitmenimizle görüşmeden lütfen! Kemençe  almayınız. Her yaştan katılımcıya, HoronEvi anlayışı, disiplini, özverisi ile  eğitim verilmektedir.

HAFTADA 1,5 SAAT , AYDA 6 SAAT = 1 KUR   TOPLU VE NOTALI OLARAK YAPILMAKTADIR.

1.Ders                 Haftada 1.30 Saat              Temel Eğitim             Temel Sesler
2.Ders Haftada 1.30 Saat Temel Eğitim Parmak Egzersizleri
3.Ders Haftada 1.30 Saat Temel Eğitim Parmak Egzersizleri
4.Ders Haftada 1.30 Saat Temel Eğitim Yay Vuruşları
2.Ay Türküler Çalışılmaya  Başlıyor

Ön kayıt için ;” Adınız Soyadınızı ve Kadıköy Kemençe 1 kişi ” gibi, yazarak  532 321 17 18 Nolu telefona kısa mesaj atınız. Sınıflar 5 kişi olduğunda başlayacak, kurs başlangıcın da veya  sonradan KEMENÇE ATÖLYESİNE katılabilirsiniz. Gelmeyecek olursanız, Lütfen! haber verin. Grupları oluşturmak açısından önemlidir. Her zaman özel ders alabilirsiniz.

Başlangıçta veya sonradan her zaman atölyelerimize katılabilirsiniz. Eğitim gruplar halinde verilmektedir. Doğal olarak bir Kemençe edinmeniz gerekmektedir. Eğitmenle görüşmeden lütfen! Kemençe  almayınız. Her yaştan katılımcıya, HoronEvi anlayışı, disiplini, özverisiyle eğitim verilmektedir  Tüm ders Programımızı inceleyin. 

Yunus Emre Kurt  Kimdir ?

Kadıköy Kemençe Atölye Programı

Topkapı Kemençe Atölye ProgramıBookmark and Share