Kadıköy-Çarşamba { 11.09.2013 -19.30 }

Deniz Güneysu-İlhame-Neslihan Yılmaz – Tamer Yılmaz – Av.Ayşe Çubuk- Ercan Şenel – ;Bülent Uslu – Prof. Dr İrfan Papila – K.Barış Demirdelen – Gökhan Köse – Ayfer Ekşioğlu –  11 Eylül de çalışmaya başladılar. Horonu yani üç ayak öğrenip gideceklerdi. Horon halk oyunun derinliğini ,hazzını ve keyfini yaşayınca 4. Kura […]

Deniz Güneysu-İlhame-Neslihan Yılmaz – Tamer Yılmaz – Av.Ayşe Çubuk- Ercan Şenel – ;Bülent Uslu – Prof. Dr İrfan Papila – K.Barış Demirdelen – Gökhan Köse – Ayfer Ekşioğlu –  11 Eylül de çalışmaya başladılar. Horonu yani üç ayak öğrenip gideceklerdi. Horon halk oyunun derinliğini ,hazzını ve keyfini yaşayınca 4. Kura devam ediyorlar. Bu sınıfla ilgili gelişmeleri bu satırlardan takip edebileceksiniz. Katkı ve birlikteliğiniz için Horon Evi olarak saygı sevgilerimizi sunuyoruz. Sizlere müteşekkiriz.

Neslihan Yılmaz – Tamer Yılmaz – Av.Ayşe Çubuk-Bülent Uslu – Prof. Dr İrfan Papila – K.Barış Demirdelen – Gökhan Köse – Ayfer Ekşioğlu ve Maçka Mataracıdan Ayten Gökaltın ve 2 arkadaşımız daha bu gruba katıldı. Zevle şeftle öğrenmeye devam ediyorlar.