Horon Atölyesi

Bütün videolar bir yerde, bizi yakından tanıyın (tıklayın) Horon Evin den Horon Eğitimi alarak,  HEMŞİN – MAÇKA KADIN – MAÇKA – SÜRMENE SALLAMASI VE DİĞER YAKANIN HORONLARINI ÖĞRENME ŞANSINI YAKALAYABİLİRSİNİZ. TEMEL EĞİTİMDEN HEMEN SONRA -AKÇAABAT VE HOZANGEL GÖSTERİ DÜZENİNE GEÇİLMEKTEDİR…. Yanlış eğitim alarak gittikleri yerlerde Horonu layıkıyla oynayamayan kişi durumuna düşmeyin. […]

Bütün videolar bir yerde, bizi yakından tanıyın (tıklayın)

Horon Evin den Horon Eğitimi alarak,  HEMŞİN – MAÇKA KADIN – MAÇKA – SÜRMENE SALLAMASI VE DİĞER YAKANIN HORONLARINI ÖĞRENME ŞANSINI YAKALAYABİLİRSİNİZ. TEMEL EĞİTİMDEN HEMEN SONRA -AKÇAABAT VE HOZANGEL GÖSTERİ DÜZENİNE GEÇİLMEKTEDİR….

Yanlış eğitim alarak gittikleri yerlerde Horonu layıkıyla oynayamayan kişi durumuna düşmeyin. Eğitimi, eğitmenleri ve kimsede olmayan sistemimizi inceleyin!. Garanti vermiyoruz, çünkü 15 dk da öğreneceğinizden eminiz. 

Neler! Öğreniyorsunuz?   { Tıklayın }

Kurs Programını inceleyin
Kadıköy Horon Atölyesi{ Tıklayın }  Topkapı Horon Atölyesi{ Tıklayın } 

1.Kur     Haftada 1.30, Ayda 6 Saat 

Temel adım-Melodiye Tam Uyum-Yenlik

 

 

 

 

 

 

Horon'un temel değerleri
2.Kur  Haftada 1.30, Ayda 6 Saat  Aşağıya Alma-Estetik Tavır-Figürler Horon'un temel değerleri
3.Kur    Haftada 1.30  Ayda 6 Saat Süsleme -Hızlı, İyi Horon'a Hakimiyet-Sıksara Ritmik Titreme,Haz düzeyi
4.Kur   Haftada 1.30, Ayda 6 Saat Akçaabat+Maçka Koreografi Çalışması Uzun Süreli Çalışma
Devamı  Kurlar arasında veya devamında Hemşin'in Rize Oyunu  Kısa süreli Çalışma
Devamı Kurlar arasında veya devamında Sürmene ve Çaykara Sallaması + Diğer Horonlar Her şey gelişiminiz için 

Yedi senedir süre gelen zamanda, bizden eğitim alanların ve Horon Evi bünyesinden ayrılmayanlarla görüşebilirsiniz. Horon Evi Derneği kurulana kadar Horon eğitimi tek düze idi. Şimdi ise özelliklerini ve güzellikleri öğrenenlerin çokluğuyla çalışmalarına devam etmektedir. Küçücük fiyat farkları nedeniyle çok çok iyi verilmeye , insan doğasına uygun tavır ve salınımlarla geleceğe aktarılmaya çalışılan Horon'u öğrenmeyi ıskalamayın.

Burası Horon Evi,  Horon bu mekanda layıkıyla öğretilir. Kaliteli ve özel hiçbir hizmet ucuza alınamaz. Fiyatı sorgular gibi, eğitimi ve sistemimizi de sorgulamalısınız. Unutulmamalı ki, özveri, disiplin, neşe ve eğlence ile verilen eğitimler için, derneklerin yaşaması şarttır. Horon Evi, Horon eğitimi; Katılımcının gittiği her yerde , her mekanda (düğünde, şenlikte) her melodiye uyarak oynayabilmesini sağlamaktadır. Klasik folklor eğitimi değildir. Bu nedenle , Horon adına:" Siz ne kadar öğrenmek, eğlenmek, oynarken haz ve keyif almak istiyorsanız, biz hep sizinleyiz…"


Bookmark and Share