Horon Evin den kurs alarak,  HEMŞİN – MAÇKA KADIN – MAÇKA – SÜRMENE SALLAMASI VE DİĞER

YAKANIN HORONLARINI ÖĞRENME ŞANSINI YAKALAYABİLİRSİNİZ. TEMEL EĞİTİMDEN 
HEMEN SONRA -AKÇAABAT VE HOZANGEL GÖSTERİ DÜZENİNE GEÇİLMEKTEDİR....

Yanlış eğitim alarak gittikleri yerlerde Horonu layıkıyla oynayamayan kişi durumuna düşmeyin. 
Eğitimi, eğitmenleri ve kimsede olmayan sistemimizi inceleyin!. Garanti vermiyoruz, 
çünkü 15 dk da öğreneceğinizden eminiz. Ayrıca ; Kadıköy ve Topkapıda 6 ayrı grubun neden 
hala bizimle 1, sene ,2 sene, 4, sene bizimle kalarak kurs almaya devam ettiğini araştırınız.

Geçen sene kurs alıp , yeni dönemde devam etmek isteyenler ; Salı-Perşembe-Cumartesi ve Pazar günleri çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir.

En az 8 kişi olduğunda sınıflar açılmaktadır. Ön kayıt için ;” Adınız Soyadınızı ve Kadıköy / Tulum  / P.Tesi 1 Kişi veya ı Kemençe 2 kişi ” gibi, yazarak  532 321 17 18 No’lu telefona kısa mesaj atınız. Sınıflar 8 kişi olduğunda başlayacak ve mutlaka kurs hakkında bilgi edineceksiniz.  Gelemeyecek olursanız, Lütfen! haber verin. Grupları oluşturmak açısından önemlidir. Her zaman özel kurs alabilirsiniz.

HER KAYDEYİ / MELODİYİ HEMEN, HEMEN  BİLEN {Giresun-Şebinkarahisar-Görele-Trabzon-Maçka-Rize) çok değerli sanatçımız ve eğitmenimiz Yunus Emre Kurt’un canlı kemençesiyle çalışmalarınızı yapacak, Karadeniz kültürünün özelliklerine ve güzelliklerine dalarak içinden çıkmak istemeyeceksiniz.

Lütfen! unutmayın…

Çok özel , güzel arkadaş ve üyelerimizle ;   Muhabbetle, dostlukla, Horonla tek halka da bütünleşeceksiniz. Hiç bir dönemde ,sadece öğrenmek yetmemiştir.  Asıl olan melodidir ve uygulayabilecek konuma gelmektir.  Onun için güzel çalanı, güzel çalan yetmez, özel olanı bulacaksınız.  Ders aldığınız mekanda kendinizi özgür ve özel hissedeceksiniz. Fırsat buldukça gelmek isteyeceksiniz. Horon sizler için bir yaşam biçimi olacak.

Horon Evi’ni tanıyanlardan öğrenmek istermisiniz? {Tıklayın}

YENİ DÖNEM YENİLİKLER GELİYOR. BİR BUÇUK SAAT SÜREN ÜÇ AYAK / TEMEL DEĞERLER ÇALIŞMASI ARTIK BİR SAATTE GERÇEKLEŞECEK. DİĞER 30 DAKİKADA İSE GELİŞİMİNİZ, EĞLENMENİZ VE HORON GECELERİNDE, MUHABBETLERDE, PRATİK ETKİNLİKLERİNDE OYNAYABİLMENİZ VE SIKILMAMANIZ İÇİN DİĞER HORONLARI VE HEMŞİN’İ GÖSTERİYOR OLACAĞIZ. DANS ETMEYİ, DAHA GÜZEL OYNAMAYI, DEĞİŞİK OYUNLARLA VÜCUT GELİŞİMİNİZİ TAMAMLAMAYI:

HAZ VE KEYİF DUYARAK,

EĞLENEREK NEŞE İÇİNDE,

SPOR TADINDA VE ÖZELLİĞİNDE,

RUHEN VE BEDENEN RAHATLAYARAK,

HORONA HAKİMİYET SAĞLAYARAK UYGULAYABİLECEKSİNİZ.

Çalışmalar daha çabuk gelişmeniz ve eğlenmeniz için şöyle uygulanacak :

Yorum Yaz