Hayatınıza ritm ve ahenk katmak ister misiniz?

Google+ Bookmark and Share

Hayatınıza ritm ve ahenk katmak ister misiniz.?

………………
Sitesi Yönetim Kurulu Başkalığına

10 Senedir Horon , 2 yıldır Roman ve Oryantal kursları alanında faaliyet gösteriyoruz. Sizler içinde uygunsa sitenizde Horon, Roman veya Oryantal kursları vermek istiyoruz.

Horon Kursumuz Trabzon yöresi üçayak ve Hemşin oyunu ile sınırlıdır.. İster bir ay , ister daha fazla zaman kurs alabilirsiniz. Bir ay ( 1 Kur) alacağınız eğitim ile gittiğiniz her yerde eğlence amaçlı oynayabilirsiniz.

Horon : Hafta da 1 gün 1,5 saat , ay da 4 kez 6 saat olmak üzer = 1 kur olarak verilmektedir.

Kurslar ; Hafta içi seçebileceğiniz bir gün 90.00- 16.00 saatleri arasında olabileceği gibi, ramazan ayı nedeniyle, karşılıklı belirleyeceğimiz hafta içi akşam saat 22.00 de olabilir. Kurslar her yaş ,her konum ve kilo da herkese eğitim, kültüre katkı, spor, hobi, eğlence amacı için verilmek tedir. Kişinin kendisi için yapabileceği çok önemli ve özel bir etkinliktir. Kurslar Cd’ den yapılmaktadır. Çok farklı melodilere ve Horon’a hakimiyet için farklı melodileri sindirmeniz gerekmektedir.

Kurs Ücretleri : 4 Haftalık (1 Kur) 100 Tl’dir. Kurs bitiminde kültüre katkı amacı taşıyan sertifika verilmektedir.

Tüm sorularınız için bizi hiç çekinmeden 0532 321 17 18 no lu telefon dan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Belli bir sayı (10 kişi) oluşturmanız halinde , eğitimi ve bizleri tanımak, horon kültürünün temel oynayışını öğrenmek için belirleyeceğimiz gün ve saatler de ücretsiz bir çalışma talep edebilirsiniz.

Aileniz için veya kendiniz için özel kurs da alabilirsiniz.

Horon kursları ; 50 yıllık birikimli eğitmen tarafında verilemktedir. Aclan Sezer Genç : http://horonevi.com/aclan-sezer-genc/#.U6hAK4F_tJk

Bizleri, eğitimimizi ,etkinliklerimizi inceleyebilirsiniz ; www.horonevi.com
Videolarımızı inceleyebiliriniz : www.youtube.com/aclansezer
Sosyal ağlardan bizi takip edebilirsiniz : http://www.facebook.com/aclan.genc

Oryantal ve Roman Kursları ; Konservatuar burslu Flemenko öğrencisi Melisa Pelit Tarafından verilmektedir. Horon kurslarındaki şartlar geçerlidir.

Oryantal ve Roman kursu için en uy gun gün ve saat ; Cuma günleri her saat içindir.

Ayrıca ; Sadece bayanlar olarak horon kursu almak isterseniz Melisa Pelit bu iş için çok uy gun eğitmenimizdir. Arzu etmeniz halinde Horon+Oryantal+Roma kursunu aynı zaman diliminde farklı eğitmenler den alabilirsiniz. 10 sene de horon halkasına 8-10 bin insan katmayı başarabildik.. Sizde onlardan biri olabilirsiz…

Saygı- Sevgilerimizle Aclan Sezer Genç

Yorum Yaz