Cihan (Ne yazık ki aynı soyadı taşıyoruz) Genç denen biri! (kemenceminsesicom)
Sürekli eksik, yanlış ve insani değerleri hiçe sayarak, halk kültürüyle uğraşanlarla ve  o anlayışa destek verenleri sizlere hep göstermeye çalışacağız. Suçlu veya yaptığı işin doğru olmadığını bilenlerin en iyi yaptıkları şey inkardır.

– HORON KURSLARINA BAŞLADIKTAN SONRA KEMENÇE KURSU DA VERMEYE BAŞLADIK.
– KENDİSİNE HORON EVİ ADI ALTINDA Halis Kurtça KEMENÇE KURSU VERDİRDİK.
– HORON EVİ ADINA KURS VERİRKEN Halis Kurtça’dan BİZLE KURS YAPARKEN KENDİ KURS VEREBİLMEK İÇİN YER İSTEDİ
– MAÇKA SEVİNÇ KÖYÜNDE AKLA GELMEDİK TUTARSIZLIKLAR YAPARAK HERKESİ BIKTIRDI
– LANET OLSUN DEDİK İZİN VERDİK.
– WEB SİTEMİZDEKİ BİZLE ÖZDEŞLEŞMİŞ DÜŞÜNCE VE YAZILARI BİRE BİR KOPYALAYARAK SİTESİNE KOYDU. EĞİTİM ŞEKLİMİZİ, SİSTEMİMİZİ KAĞIT ÜZERİNDE BİRE BİR YAPMAYA KALKTI.

– EMEKLE, ÇOK ZAMAN VE PARA HARCAYARAK , KÜLTÜRÜ DOĞRU AKTARMAK,  DOĞRULARI OBJEKTİF SUNMAK,  ELDEN GELDİĞİNCE DOĞRULARI HERKESE İZLETTİRMEK ADINA, HORONUN ESTETİĞİNİ VE GÜZELLİĞİNİ ANLATABİLMEK İÇİN VİDEOLAR ÇEKTİK, FİLM YAPTIK. ESKİLERİN  VİDEOLARINI OLUŞTURUP PAYLAŞTIK.  ONLARCA VİDEOLARIMIZIN ALTINA HORON EVİ EĞİTMENİ CİHAN GENÇ YAZDI.

– ALNI SECDEYE DEĞEN BİRİ OLARAK İNKAR ETTİ,  YEMİN ETTİ, BEN BİLMİYORUM DEDİ. BANA YAPTIĞINI ,SANKİ,  BEN ONA YAPMIŞIM GİBİ GÖSTEREREK “BEN YAPMADIM” DEDİ İNKAR ETTİ. BABASIYLA KONUŞTUĞUM İÇİN TEKRAR LANET OLSUN DİYEREK VAZ GEÇTİM.

– 28/05/2014 BU GÜN GÖRDÜM Kİ  BİZİM 3 YILDIR HORON GECELERİ YAPTIĞIMIZ YERDE HORON GECESİ YAPIYOR. HORON GECESİNİ HERKES , HER İSTEDİĞİ YERDE YAPABİLİR. HER MEKAN TİCARET İÇİN HERKESE AYNI YERİ KİRALAYABİLİR. BUNDA TİCARİ VE İNSANI AÇIDAN HİÇ BİR SAKINCA YOK.

– İSTANBUL DA YÜZLERCE MEKAN VARKEN NEDEN BİZİM YAPTIĞIMIZ YERDE YAPTIĞINI DÜŞÜNMENİZİ RİCA EDİYORUM, YAZILARI, FELSEFEYİ, MEKANI VE LOGOYU KOPYALAYIP UYGULAMAYA ÇALIŞMAK DÜZGÜN BİR İNSANIN YAPACAĞI ŞEY OLMASA  BİLE,  AYNI YERİ KİRALAYARAK BUNLARI  YAPABİLİR.

– FAKAT.. EMEKLE 10 SENELİK MADDİ VE MANEVİ FEDAKARLIK, ÜSTÜN  ÇALIŞMA VE DİSİPLİNLE MEYDANA GELEN HORON EVİ NE AİT HORON EVİNİN MARKA TESCİLLİ  LOGOSUNU KULLANMAK EMEK HIRSIZLIĞI – AŞIRMA –  KUL HAKKINA GİRMEZ Mİ? ONA DESTEK VEREN VİCDAN AKIL VE ERDEM SAHİBİ KİŞİLER NE DÜŞÜNÜYOR ACABA! BU ANLAYIŞA SAHİP BİRİNİN GECESİNE GİDİP EĞLENEBİLİYORLAR MI?

– TÜM BUNLAR YANLIŞ YAPANIN YANINA KAR MI? KALMALI… ZİRA BİZ İNSANCA DAVRANINCA, O  İNKAR VE YEMİN EDİYOR, BİZDE  AFFEDİYORUZ.  FAKAT O YİNE YAPIYOR.. BU NEDENLE KANUNİ YOLDAN YANINA KAR KALMAMALI.. HUKUKEN HAKLI OLDUĞUMUZU  İSPATLAYACAĞIZ.

– TÜM BUNLARI BURAYA YAZMADAN DA YAPABİLDİM. HAYATIMIZ BOYUNCA DOĞRUNUN YANINDA OLMUŞ BİRİ OLARAK , ONU VE BENİ TANIYAN KİŞİLERİN HALA ONA PRİM TANIMLARINI HİSSEDİP GÖRDÜĞÜM ANDA , YANLIŞA , EKSİĞE HAKSIZLIĞA SAHİP ÇIKAN KİM OLURSA OLSUN ARTIK ONLARLA BEN GÖRÜŞMEYECEĞİM

BU TÜR DAVRANIŞLARI KARAKTERİ YAPMIŞ OLAN BİRİ İLE BERABER OLANLARIN “HORON EVİ” İLE VE ACLAN SEZER GENÇ İLE HİÇ BİR İŞİ OLMAMALIDIR.

– HER ŞEYİ KOPYALAYABİLİRSİN , İNSANLIĞI , ERDEMİ ASLA KOPYALAYAMAZSIN.

ACLAN SEZER GENÇ
29/05/2014
HAKKIMIZDA YAPILAN BAZI YORUMLAR : (TIKLAYIN)

SENİN VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERİN YÜREKLERİ AÇIK DEĞİLDİR. NE YAPARSANIZ YAPIN ESKİNİN YANİ DENENMİŞ VE KABUL GÖRMEMİŞ OLANIN TEKRARINDAN BAŞKA BİR ŞEY OLMAZ.  YANLIŞ BİR KERE YAPILIRSA HATA ,AYNI YANLIŞ İKİ KERE YAPILIRSA DA HATA KABUL ETMİŞ BİLİM İNSANLARI, AYNI HATAYI 3 KEZ YAPARSAN ALIŞKANLIK, 4 KEZ YAPARSAN KARAKTERİN OLURMUŞ.. KARAKTERİ YANLIŞLAR ÜZERİNE KURULU BİR İNSAN SANATÇI OLSA NE OLUR, AKRABAN OLSA NE OLUR.. OKUYARAK BUNLARI ANLAYABİLECEĞİNİ UMUT EDİYORUM. BİR ŞEY DEĞİŞMEYECEĞİNİ BİLE BİLE “SÖZ UÇMASIN, YAZI KALSIN ” DİYE YAZMAK ZORUNDAYIM…

VE ,  İNSANLARIN MUTLULUĞUNU BİZİM GİBİ SAĞLAYAMAZSIN (Tıklayın)

AĞZINI AÇMADAN SANATIYLA UĞRAŞSA HİÇ KİMSEYİ GEREKSİZ YERE MEŞGUL ETMEZ.

10374885_316586481825574_6551095525822024280_n

 

Yorum Yaz