Videoyu çeken, film haline getiren Sevgili Göksel’e sonsuz teşekkürler.

Yeliz Çebi
Teşekkür edicek o kadar çok güzel ınsan var ki; Aclan hoca, Neşe abla, Özer abi, Yunus ve enerjisi, gülen yüzleriyle dost, doğal horon arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum Sevgiler.

Esra Velikahyaoğlu
Dün akşam harika bir geceydi; başta Aclan hocam olmak üzere bizim için kostüm almaya giden, çabalayan, gecede emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Fikret Yelkenci
Sevgili Hocam…
Horonevi ailesine katılmadan önce kendi ” iç hesaplaşma notlarımda ” yazdığım bir cümleyi bugün notlarımı gözden geçirirken karşıma çıkan bir cümleyi müsade ederseniz sizlerle paylaşmak istıyorum..
Cümlem aynen şöyle idi…

“Başarılı nitelikli çalışkan ve eğlenmeyi seven insanlarla dolu bir hayat yaşamak istiyorum ”

Horonevi içinde geçirdiğim 1 yıldan fazla süre içinde aradığımı fazlası ile bulduğumu farkettim.
Başta siz olmak üzere tüm horonevi ailesine ve katkı yapan herkese binlerce kere teşekkür etsem az olur..
Aradığımı bulmama vesile olan horonevi Ailesi’ne sonsuz teşekkürlerimle….
Beni İyiki aranıza kabul etmişsiniz…
Horonevinin bugünlere gelmesine vesile olan Siz ve Horoevi severlerinin önünde sevgiyle ve saygıyla eğiliyorum..

Mr Aclan Sezer Genç I am thankful to you! It was and it’s my pleasure to have Horon with people from Horon Evi..Thank you very much for everything !For me you are one of the best dancers! It’s a big honor for me having horon with you!My help will be always near all of you for everything you need!I wish to be possible hellp you more.. We have the same love about tradition and dance and we love the same music!We are the same!I feel lucky I have met you !Thank you very much all of you!

SAYIN HORON EVI ALILESI UYELERI 7 MART KADIKOY GECESI EĞLENCESINE SIZLERLE BERABER OLMAK BU GÜZEL GECEYI BERABER YAŞAMAK ANCAK HAYAL EDILEBILIRDI BAŞTA SAYIN HOCAMIZA VE ONUN NEZLINDE HER UYEYE AYRI AYRI TEŞ ETMEK ISTEDIM LUTFEDIN.ÇUNKU BENDENIZ ARANIZA ILK KATILDIM.HEPINIZI SEVDIM.

Neslihan Karakaya
Hayatımın en anlamlı ve özel gecelerinden birini dün akşam yaşadım.Mensubu olduğumuz kültüre ait kıyafetleri giymek, bir kaç saatliğine ninelerimiz dedelerimiz gibi olabilmek benim için bir onurdu.Hayatımıza unutulmayacak bir anı katmamıza vesile olan Horonevi ailesine,bu gecenin oluşumunda usanmadan emek sarf eden hocamız Aclan Sezer Genç e fikrin sahibi İbrahim Genç’e,ablamız Neşe Müniroğlu na,Horonevi’nin kurulmasına vesile olan Havacılar grubuna,Horona ve bu kültüre aşık bir ınsan olan hocamız Aclan Sezer
Genç’i yetiştiren babası saygıdeğer rahmetli Ali Genç’e ve bu halka da el ele tutuşabilen herkese sonsuz saygılar sevgiler ve teşekkürrler.

Çok uzun süredir bu mutluk,huzur,coşku,kardeşlik duygularının yoğun yaşandığı Horonevi oluşumunun içerisindeyim.çok çok güzel geceler çok çok güzel eğlenceler yaşadık.Ama bu seferki gece gerçekten çok güzel ve anlamlı oldu inanın yöresel kıyafet giymediğime çok pişman oldum( gerçi bana göre dans kıyafet bedeni olduğunuda düşünmüyorum) emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederiz.sağolun var olun…

Geceyi kelimelerle anlatmak zor. harikaydı, başda aclan hoca olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Her zaman çok mükemmel geçen,ancak yöresel kıyafetlerin içinde oynayabilmenin heyecanı ve güzelliği sebebiyle bu geceyi benim için çok özel kılan başta Aclan Hocam olmak üzere emeği geçen tüm hocalarıma ve herkese çok teşekkürler…

Cocuklugumdan beri Yoresel kiyafetlerle horon oynama hayalimin gerceklesmesine vesile olan Aclan hocam ve tum horonevi ailesine gonulden tesekkur ederim, artik gozum acik gitmeyecek.

Yorum Yaz